پله نورد

پله نورد


امروزه آسانسور به یکی از تجهیزات ضروری ساختمان تبدیل شده است. با این حال بسیاری از ساختمان ها فاقد آسانسور یا بالابر هستند و امکان نصب این تجهیزات را ندارند. در این شرایط پله نورد به عنوان راهکاری جدید و خلاقانه عرض اندام می کند.

پله نورد محصولی بسیار نوآور و خلاق است که با نصب در سقف راه پله ها امکان جا به جایی افراد کم توان، مسن و همچنین حمل بار تا چند طبقه و انوع راه پله های مستقیم و مارپیچ را فراهم می کند.

پله نورد بهترین انتخاب برای حرکت در پله‌ها در همه ساختمانهای چندطبقه، درمانگاه‌ها، مطب‌ها، ارتوپدی‌ها و ورودی ساختمانهای اداری است که امکان نصب آسانسور در آنها وجود ندارد.

پله نورد

ویژگی ها:


از ویژگی های پله نورد می توان به قیمت مناسب و قابل قبول، استفاده از فضاى موجود در راه پله، نصب سریع و زیبایی در طراحی، ظرفیت۱۳۰ کیلوگرم، سرعت ٢/. متر بر ثانیه، دارای کلید فرمان روی صندلی و کلید احضار در طبقات و ریموت کنترل، امکان استفاده در زمان قطع برق، قابل ارائه در دو نوع Indoor و outdoor، قابلیت بالا و پایین شدن ٣٠ سانتیمتری در بخش نشیمنگاه و گردش ١٨٠ درجه‌ای صندلی در بالا و پایین مسیر(برای سهولت در پیاده و سوار شدن)، حرکت و توقف نرم و بی‌صدا اشاره کرد.

پله نورد از ضمانت ١٨ماهه برخوردار است. همچنین هزینه های نگه داری و سرویس بسیار پایین از پله نورد محصولی اقتصادی ساخته است.

پله نورد قابلیت کارکرد با برق و باطری جهت استفاده حتی در زمان قطع برق، نصب در زیر سقف راه‌پله با قابلیت پارک صندلی در بالاترین طبقه، طراحی و تولید بر اساس آخرین استاندارهای کیفیت اروپا، قابلیت پارک دستگاه در محل تعریف شده در هنگام عدم استفاده برای اشغال فضای کمتر، قابلیت نصب آسان و سریع بدون نیاز به تخریب یا تغییر پله‌ها، صدای بسیار کم و کنترل آسان را دارا است.

ویژگی ها:
معرفی محصول پله نورد