بالابر خانگی پیچی، نسل جدید بالابر


بالابر خانگی پیچی، نسل جدید بالابر

شرکت پله نورد امن ایرانیان نسل جدیدی از بالابر خانگی را عرضه میکند که در اروپا رایج است و نه تنها ایمنی بسیار بالایی دارد، بلکه مشکلات بالابرهای خانگی رایج در ایران را ندارد.

بالابر خانگی پیچی

 بالابر خانگی لوکس

امروزه با گسترش خانه های دوبلکس ، آسانسور خانگی پیچی بسیار جایگزین مناسبی برای پله های معمولی میباشد زیرا علاوه بر راحتی در جابجایی افراد بین طبقات،ایمنی،کم صدا بودن موتور،عدم نیاز به تعمیرات و طول عمر بالا سبب می شود این محصول بسیار با کیفیت و مناسب باشد.

بالابر خانگی لوکس
مزایا

بالابر خانگی پیچی


نسل جدیدی از بالابرهای خانگی هم اکنون در دنیا خصوصا اروپا رایج شده اند که ایمنی بالایی دارند و ضد سقوط هستند. خرابی بسیار ناچیزی دارند و هزینه تعمیر نگهداری آن ها بسیار پایین است. شرکت پله نورد امن ایرانیان هم اکنون این بالابر ها را با نام آسانسور خانگی پیچی عرضه می کند. ایمنی بسیار و کیفیت بسیار بالای این محصول آن را از سایر انواع مکانیزم ها متمایز می کند.

بالابر خانگی پیچی
ایمنی بسیار زیاد

مکانیزم حرکت و جابجایی این بالابر خانگی پیچ و مهره بوده و امکان سقوط ندارد.

کیفیت بسیار بالا

خرابی این سیستم بسیار کم بوده و تقریبا نیاز به هیچ تعمیر و نگهداری ندارد. این محصول سه سال گارانتی دارد.

نصب راحت

نصب این محصول نیازی به کندن چاله، موتور خانه یا جای اضافه برای موتور ندارد. بنابراین برای نصب تخریب زیادی نخواهیم داشت.

نصب در فضای کم

در حداقل فضای ۸۰*۸۰ سانتی متر مربع قابل نصب است.

سفارشی سازی

قایبلت یکسان سازی طرح و نمای سیستم با دکوراسیون یا طرح های خاص وجود دارد. نمای شیشه، ورق رنگ شده، استیل و کامپوزیت امکان پذیر است.

بسیار زیبا و لوکس

مناسب منازل دوبلکس، تریپلکس، ویلا ها و ساختمان هایی که لوکس بودن بالابر برای آن ها مهم است.

بالابر شیشه ای پیچی

صاحبان منازلی که علاقمند هستند بالابر جزیی از دکوراسیون آن ها باشند، می توانند با شیشه ای کردن کاوربندی و کفی بالابرپیچی زیبایی دوچندانی به منزل شان اضافه کنند. شیشه ای که جهت کاور بندی استفاده می شود شیشه لمینت است که با گذشت زمان دچار سایش ، خط و خش و به طور کلی دچار فرسایش نخواهد شد و همیشه حالت ظاهری اولیه خود را حفظ می کنند.


ایمن تر

زیباتر

با کیفیت تر

مدرن تر نسبت به نسل های قدیمی

بالابر شیشه ای پیچی
بالابر خانگی پیچی

چرا بالابر پیچی؟

معمولا در جاهایی که فضای کمتر از یک مترمربع برای آسانسور دارند یا اینکه نمی توان در آن مکان چاهک و چاه آسانسور ایجاد کرد، از انواع بالابرها استفاده می کنند. در بالابر ها برای اشغال فضای کمتر کابین، سیستم ترمز آسانسور و وزنه های تعادل حذف می شود و به جای کابین یک کفی ال شکل قرار داده می شود، که در نتیجه با یک موتور توان پایین تر می توان جابجایی عمودی را ایجاد کرد. ولی سایر انواع بالابر ها دارای مشکلات عدیده از نظر ایمنی، نصب سخت، تعمیر و نگهداری بالا و ظاهری نامناسب هستند. بالابر خانگی پیچی مشکلات سایز بالابر ها نظیر سقوط بالابرهای کششی یا نشت روغن و خرابی زیاد بالابرهای هیدرولیک را ندارد و بسیار مناسب نصب در منازل است.

بالابر پیچی چه قیمتی دارد؟

قیمت تمام شده برای بالابرهای خانگی به عوامل مختلفی بستگی دارد. علاوه بر ابعاد و محل نصب بالابر خانگی،ویژگی های ظاهری و زیبایی بالابرها در قیمت آن بسیار مهم است. قیمت محصول متناسب با سفارش مشتری می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مشاوران ما تماس بگیرید.

سفارش و نصب بالابر خانگی پیچی

کارشناسان شرکت در ابتدا در محل حاضر شده و مکان نصب آسانسور را بررسی کرده و پس از تایید و عقد قرارداد متناسب با سلیقه و سفارش شما،کار طراحی وساخت شروع می شود. پس از ساخت و تست محصول در محل کارگاه، محصول برای نصب به محل پروژه انتقال داده خواهد شد.

آسانسور خانگی
فروش و نصب در سراسر ایران

بالابر و آسانسور خانگی پیچی


شرکت پله نورد امن ایرانیان آمادگی دارد تا در تمام نقاط ایران در منازلی که چهارطبقه به پایین هستند و آسانسور ندارند،اقدام به نصب و راه اندازی بالابر شیشه ای ایمن و مجلل بنا به سفارش مشتری بکند.این بالابرهای خانگی میتواند از نوع کابین دار یا بدون کابین باشد.

برای مشاهد ویدئو محصول کلیک کنید
بالابر خانگی پیچی ایمن تر، با کیفیت تر و راحت تر